Nieuwesoortenlijst

In januari 2014 is een nieuwe standaardlijst verschenen. In deze lijst zijn alle soorten opgenomen die tot en met 2012 bekend waren uit ons land. Sinds 2012 zijn er echter alweer vele nieuwe soorten in ons land aangetroffen. Deze worden echter niet zonder meer toegevoegd. Eerst is een een uitgebreide check nodig, waarbij o.a. hun taxonomische status en hun plaats in de standaardlijst worden bepaald. Soorten die intussen aan de lijst van Nederlandse soorten zijn toegevoegd staan hieronder per periode vermeld. Zie ook Coolia 59 (3): 151-163.

Nieuwe soorten melden
Als u denkt ook een nieuwe soort voor Nederland gevonden te hebben, klik dan hier.

Nieuwe soorten die gemeld zijn na het uitkomen van de Beknopte Standaardlijst (2013)

Nieuwe soorten die gemeld zijn in 2016 (update 16 februari 2017)

NMV-nr MG Naam Auteurs
3000000 Bus* Anthracoidea
3000010 Bus* Anthracoidea subinclusa (Körn.) Bref.
0461020 Bpo Antrodiella faginea Vampola & Pouzar
0461030 Bpo Antrodiella parasitica Vampola
0255049 Bpo Antrodiella semisupina sl, incl. faginea, onychoides
1283000 Apy Aporhytisma
1283010 Apy Aporhytisma urticae (Fr.) Höhn.
1283012 Apy Aporhytisma urticae anamorf
1284000 Apy Barbatosphaeria
1284010 Apy Barbatosphaeria barbirostris (Dufour) Réblová
1285000 Apy Ceratostomella
1285010 Apy Ceratostomella rostrata (Fr.) Sacc.
0278070 Bpo Ceriporia camaresiana (Bourdot & Galzin) Bondartsev & Singer
1286000 Apy Cylindrium
1286010 Apy Cylindrium aeruginosum (Link) Lindau
1286012 Apy Cylindrium aeruginosum anamorf
0588060 Apy Daldinia childiae J.D. Rogers & Y.M. Ju
1006070 Alo Delitschia griffithii Cain
0918320 Myx Didymium sturgisii Hagelst.
1287000 Alo Dothiorella
1287010 Alo Dothiorella sarmentorum (Fr.) A.J.L. Phillips, Alves & Luque
1287012 Alo Dothiorella sarmentorum anamorf
1287011 Alo Dothiorella sarmentorum teleomorf
0600060 Ahe Encoelia fimbriata Spooner & Trigaux
1118260 Aer Erysiphe flexuosa (Peck) U. Braun & S. Takam.
1118270 Aer Erysiphe magnifica (U. Braun) U. Braun & S. Takam.
1118280 Aer Erysiphe platani (Howe) U. Braun & S. Takam.
1118290 Aer Erysiphe pseudacaciae (P.D. Marchenko) U. Braun & S. Takam.
0466020 Bco Erythricium hypnophilum (P. Karst.) J. Erikss. & Hjortstam
1260040 Aer Golovinomyces magnicellulatus (U. Braun) V.P. Heluta
1260041 Aer Golovinomyces magnicellulatus var. magnicellulatus (U. Braun) V.P. Heluta
0729040 Apy Helminthosphaeria hyphodermae Samuels, Cand. & Magni
1288000 Alo Helminthosporium
1288010 Alo Helminthosporium velutinum (Link) Link
1288012 Alo Helminthosporium velutinum anamorf
0923080 Myx Hemitrichia pseudoleiocarpa Illana, G. Moreno, Lizárraga & A. Castillo
0618140 Ahe Hyaloscypha britannica Huhtinen
0618141 Ahe Hyaloscypha britannica var. britannica Huhtinen
0335260 Bco Hyphoderma litschaueri (Burt) J. Erikss. & Å. Strid
0346170 Bco Hyphodontia incrustata Kotir. & Saaren.
0623240 Apy Hypocrea britdaniae Jaklitsch & Voglmayr
0623230 Apy Hypocrea phellinicola Jaklitsch
0626180 Apy Hypoxylon ticinense L.E. Petrini
1169020 Apy Ijuhya antillana Lechat & Courtec.
1289000 Apy Jattaea
1289010 Apy Jattaea discreta (Berl.) Réblová
0634050 Ape Lasiobolus intermedius J.L. Bezerra & Kimbr.
1189010 Apy Lentomitella tomentosa Réblová & J. Fourn.
1174020 Alo Lepteutypa sambuci Jaklitsch & Voglmayr
1291000 Alo Lophiosphaera
1291010 Alo Lophiosphaera ulicis (Pat.) E. Müll.
1140030 Are Massaria conspurcata Sacc.
3001000 Bus* Melanustilospora
3001010 Bus* Melanustilospora ari (Cooke) Denchev
1079020 Apy Melogramma spiniferum (Wallr.) De Not.
1080070 Alo Microthyrium cytisi Fuckel
1080071 Alo Microthyrium cytisi var. ulicis J.P. Ellis
1292000 Ape Miladina
1292010 Ape Miladina lecithina (Cooke) Svrcek
1293000 Apy Mycoarachis
1293010 Apy Mycoarachis inversa Malloch & Cain
0722230 Alo Mycosphaerella rhododendri Feltgen
0543000 Btr Naohidea
0543010 Btr Naohidea sebacea (Berk. & Broome) Oberw.
1067040 Apy Nemania serpens var. colliculosa (Schwein.) Y.M. Ju & J.D. Rogers
0626096 Apy Nemania serpens var. serpens (Pers.) Gray
1294000 Apy Nodulisporium
1294010 Apy Nodulisporium cecidiogenes Jørg. Koch
1295000 Apy Phaeotrichosphaeria
1295010 Apy Phaeotrichosphaeria britannica Sivan.
0665080 Ahe Phialina lachnobrachyoides (Raitv.) Huhtinen
0376120 Bco Phlebia cremeoalutacea (Parmasto) K.H. Larss. & Hjortstam
0456020 Bco Phlebiella lloydii (Liberta) K.H. Larss. & Hjortstam
1098050 Aer Phyllactinia corni H.D. Shin & M.J. Park
1123100 Aer Podosphaera ferruginea (Schltdl.) U. Braun & S. Takam.
1123101 Aer Podosphaera ferruginea var. ferruginea (Schltdl.) U. Braun & S. Takam.
1123110 Aer Podosphaera fuliginea (Schltdl.) U. Braun & S. Takam.
0753240 Apy Podospora conica (Fuckel) A.E. Bell & Mahoney
0544000 Bcy Porotheleum
0544010 Bcy Porotheleum fimbriatum (Pers.) Fr.
1034040 Alo Preussia funiculata (Preuss) Fuckel
1131030 Apy Prosthecium ellipsosporum Fresen.
1131032 Apy Prosthecium ellipsosporum anamorf
0389250 Bcl Ramaria fagetorum sensu Schild
0389059 Bcl Ramaria subbotrytis sl, incl. fagetorum sensu Schild
0682030 Are Rhytisma andromedae (Pers.) Fr.
1296000 Ahe Rommelaarsia
1296010 Ahe Rommelaarsia flavovirens Baral, Tanchaud & Romm.
0762052 Apy Rosellinia britannica anamorf
0726050 Apy Rosellinia desmazieri (Berk. & Broome) Sacc.
0126241 Bag Russula chloroides var. chloroides (Krombh.) Bres.
0126242 Bag Russula chloroides var. parvispora Romagn.
0127490 Bag Russula rhodomelanea Sarnari
0685100 Ape Saccobolus quadrisporus Massee & E.S. Salmon
1297000 Alo Seifertia
1297010 Alo Seifertia azaleae (Peck) Partr. & Morgan-Jones
0402200 Bco Sistotrema epiphyllum Stalpers, Stielow & B. de Vries
0823070 Alo Splanchnonema ampullaceum (Pers.) Shoemaker & P.M. LeClair
1282020 Ape Spooneromyces velenovskyi (Vacek ex Svrcek) Van Vooren
0824180 Alo Sporormiella grandispora S.I. Ahmed & Cain ex J.C. Krug
0824170 Alo Sporormiella minutisperma Doveri & Coué
1298000 Apy Togninia
1298010 Apy Togninia minima (Tul. & C. Tul.) Berl.
0414310 Bco Tomentella umbrinospora M.J. Larsen
0230040 Bga Tulostoma kotlabae Pouzar
1243020 Ahe Unguiculariopsis ilicincola (Berk. & Broome) Rehm
0785090 Alo Venturia maculiformis (Desm.) G. Winter
1290000 Apy Woswasia
1290010 Apy Woswasia atropurpurea Jaklitsch, Réblová & Voglmayr


* Bus (Basidiomyceten, ustilagoïd (brandzwammen)

Nieuwe soorten die gemeld zijn in 2015 (update 30 april 2016)

NMV-nr MG Naam Auteurs
1263010 Apy Acanthostigma minutum (Fuckel) Sacc.
0001570 Bag Agaricus collegarum L.A. Parra, Wisman, Guinb., Weholt, Musumeci & Geml
0783060 Ahe Allophylaria nana (Sacc.) Sacc.
0003270 Bag Amanita battarrae (Boud.) Bon
1274010 Are Amauroascus mutatus (Quél.) Rammeloo
0255150 Bpo Antrodia malicola (Berk. & M.A. Curtis) Donk
0896060 Alo Botryosphaeria dothidea (Moug. ex Fr.) Ces. & De Not.
0568020 Ahe Calloria galeopsidis J. Schröt.
1056050 Are Capronia semi-immersa (Cand. & Sulmont) Unter. & F.A. Naveau
1278010 Apy Ceratolenta caudata Réblová
0278050 Bpo Ceriporia griseoviolascens M. Pieri & B. Rivoire
0278060 Bpo Ceriporia mellita (Bourdot) Bondartsev & Singer
0830010 Ahe Ciborinia bresadolae (Rick) J.T. Palmer
0580050 Apy Claviceps purpurea var. spartinae R.A. Duncan & J.F. White
1275010 Apy Conioscyphascus gracilis (Munk) Réblová & Seifert
1275020 Apy Conioscyphascus varius Réblová & Seifert
0172040 Bag Coprinopsis annulopora (Enderle) P. Specht & H. Schubert
1279010 Apy Corollospora maritima Werderm.
0030610 Bag Cortinarius luhmannii Th. Münzmay, G. Saar & B. Oertel
0030600 Bag Cortinarius sublilacinopes Bidaud, Moënne-Locc. & Reumaux
0912090 Myx Craterium atrolucens Flatau
0031261 Bag Crepidotus calolepis var. calolepis (Fr.) P. Karst.
0913220 Myx Cribraria piriformis Schrad.
1280010 Ahe Diplocarpa bloxamii (Berk. ex W. Phillips) Seaver
1199010 Apy Echinosphaeria cincinnata A. Bell
0042090 Bag Entoloma brunneoserrulatum Eyssart. & Noordel.
0042100 Bag Entoloma lanicum (Romagn.) Noordel.
0601013 Apy Epichloë typhina subsp. clarkii (J.F. White) Leuchtm. & Schardl
1276010 Apy Fimetariella microsperma J.C. Krug & J.H. Mirza
0320080 Bco Gloeocystidiellum clavuligerum (Höhn. & Litsch.) Nakasone
0729030 Apy Helminthosphaeria pilifera Réblová
1201030 Apy Hilberina meznaensis (R. Hilber) Huhndorf & A.N. Mill.
0335250 Bco Hyphoderma transiens (Bres.) Parmasto
0623222 Apy Hypocrea alni (anamorf) Jaklitsch
0623221 Apy Hypocrea alni (teleomorf) Jaklitsch
0623200 Apy Hypocrea crystalligena Jaklitsch
0623210 Apy Hypocrea foliicola Jaklitsch & Voglmayr
0626170 Apy Hypoxylon macrocarpum Pouzar
0628030 Ape Iodophanus verrucisporus (P.W. Graff) Kimbr., Luck-Allen & Cain
0927210 Myx Licea rugosa Nann.-Bremek. & Y. Yamam.
0836120 Alo Lophiostoma viridarium Cooke
1067030 Apy Nemania diffusa (Sowerby) Gray
0654220 Ape Octospora affinis Benkert & L.G. Krieglst.
0366020 Btr Oliveonia fibrillosa (Burt) Donk
0655050 Ahe Ombrophila rivulorum Velen.
0658080 Ape Otidea tuomikoskii Harmaja
0661150 Ape Pezicula pruinosa Farl.
1122070 Apy Phaeosphaeria equiseti (P. Karst.) L. Holm & K. Holm
1122080 Apy Phaeosphaeria hiemalis (Sacc. & Speg.) Shoemaker & C.E. Babc.
0109340 Bag Pholiota brunnescens A.H. Sm. & Hesler
0868070 Apy Phomatospora leptasca (Peck & Clinton) J. Reid & C. Booth
0715020 Alo Pleomassaria carpini (Fuckel) Sacc.
0715030 Alo Pleomassaria holoschista (Berk. & Broome) Sacc.
0715032 Alo Pleomassaria holoschista (anamorf) (Berk. & Broome) Sacc.
0952010 Pac Pocheina rosea (Cienk.) A.R. Loebl. & Tappan
0803030 Ahe Pseudohelotium alaunae Graddon
1281010 Apy Pseudovalsaria ferruginea (Nitschke) Rappaz
0678271 Ahe Pyrenopeziza atrata var. asparagi G. Winter
0389230 Bcl Ramaria flavescens (Schaeff.) R.H. Petersen
0389240 Bcl Ramaria sanguinea (Pers.) Quél.
0121080 Bag Resupinatus griseopallidus (Weinm.) Knudsen & Elborne
0127480 Bag Russula macrocarpa Jurkeit, Grauwinkel & Albers
0685090 Ape Saccobolus succineus Brumm.
1207010 Apy Scirrhia rimosa (Alb. & Schwein.) Fuckel
0823060 Alo Splanchnonema quercicola M.E. Barr
1282010 Ape Spooneromyces laeticolor (P. Karst.) T. Schumach. & J. Moravec
0410020 Btr Stypella glaira, non sensu Beknopte Standaardlijst 2013 (Lloyd) P. Roberts
0410030 Btr Stypella legonii P. Roberts
0416040 Bco Tomentellopsis bresadolana (Sacc. & Trotter) Jülich & Stalpers
0137500 Bag Tricholoma frondosae Kalamees & Shchukin
0709040 Ahe Urceolella pallida (Velen.) Huhtinen
0826090 Apy Valsa pini (Alb. & Schwein.) Fr.
1151030 Apy Valsella adhaerens Fuckel
0748040 Ahe Vibrissea decolorans (Saut.) A. Sánchez & Korf
1277010 Apy Xylomelasma sordida Réblová

Nieuwe soorten die gemeld zijn in 2013 en 2014 (update 30 april 2016)

NMV-nr MG Naam Auteurs
0538010 Bco Acanthophysellum canadense (Skolko) Sheng H. Wu, Boidin & C.Y. Chien
0250070 Btr Achroomyces arachidosporus Trichiès
0250080 Btr Achroomyces insignis Hauerslev
0003112 Bag Amanita muscaria var. formosa Pers.
1192010 Apy Annulohypoxylon minutellum (Syd. & P. Syd.) Y.M. Ju, J.D. Rogers & H.M. Hsieh
0461010 Bpo Antrodiella ichnusana Bernicchia, Renvall & Arras
0902170 Myx Arcyria afroalpina Rammeloo
0902180 Myx Arcyria riparia L.G. Krieglst.
1259010 Alo Banhegyia setispora L. Zeller & Tóth
0744013 Apy Bertia moriformis var. latispora Corlett & J.C. Krug
0650370 Apy Bionectria sporodochialis Schroers
1273010 Aer Blumeria graminis (DC.) Speer
1261010 Apy Bombardia bombarda (Batsch) J. Schröt.
0268130 Bco Botryobasidium medium J. Erikss.
0627030 Ape Byssonectria fusispora (Berk.) Rogerson & Korf
0897060 Apy Calonectria lauri (Vanderw.) Lechat & Crous
0897062 Apy Calonectria lauri (anamorf) (Vanderw.) Lechat & Crous
0897061 Apy Calonectria lauri (teleomorf) (Vanderw.) Lechat & Crous
0530010 Btr Ceratosebacina longispora (Hauerslev) P. Roberts
0314020 Bpo Ceriporiopsis aneirina (Sommerf.) Domanski
0784110 Apy Coniochaeta saccardoi (Marchal) Cain
0784100 Apy Coniochaeta vagans (Carestia & De Not.) N. Lundq.
1253010 Apy Copromyces bisporus N. Lundq.
0582100 Ape Coprotus lacteus (Cooke & W. Phillips) Kimbr., Luck-Allen & Cain
0030590 Bag Cortinarius chevassutii Rob. Henry
0031240 Bag Crepidotus cinnabarinus Peck
0031250 Bag Crepidotus crocophyllus (Berk.) Sacc.
1165040 Ahe Crocicreas starbaeckii (Rehm) S.E. Carp.
0788040 Alo Cucurbitaria rubefaciens Petr.
1006050 Alo Delitschia consociata Mouton
1006060 Alo Delitschia marchalii Berl. & Voglino
0304040 Bco Dendrothele citrisporella Boidin & Duhem
0740310 Apy Diaporthe chamaeropis (Cooke) R.R. Gomes, C. Glienke & Crous
0740300 Apy Diaporthe pulla Nitschke
0740320 Apy Diaporthe tessella (Pers.) Rehm
0918300 Myx Didymium tussilaginis (Berk. & Broome) Massee
0918310 Myx Didymium vernum Kuhnt, K. Baumann & Nowotny
0810020 Apy Discostroma corticola (Fuckel) Brockmann
0536010 Bco Elaphocephala iocularis Pouzar
0042040 Bag Entoloma caeruleum (P.D. Orton) Noordel.
0042050 Bag Entoloma glaucobasis Huijsman ex Noordel.
0042061 Bag Entoloma korhonenii var. korhonenii Noordel.
0042080 Bag Entoloma porphyrogriseum Noordel.
1118190 Aer Erysiphe circaeae L. Junell
1118200 Aer Erysiphe elevata (Burrill) U. Braun & S. Takam.
1118210 Aer Erysiphe hedwigii (Lév.) U. Braun & S. Takam.
1118220 Aer Erysiphe prunastri DC.
1118230 Aer Erysiphe symphoricarpi (Howe) U. Braun & S. Takam.
1118240 Aer Erysiphe syringae Schwein.
1118251 Aer Erysiphe ulmi var. ulmi Castagne
0880020 Apy Exarmidium inclusum (Pers.) Aptroot
0311060 Btr Exobasidium pachysporum Nannf.
0433060 Bag Flagelloscypha punctiformis (Fr.) Agerer
2005030 Bpu Frommeëlla mexicana (Mains) J.W. McCain & J.F. Hennen
0046640 Bag Galerina discreta E. Horak, Senn-Irlet, M. Curti & Musumeci
1262010 Ahe Gelatinopsis polyconidiata Baral & G. Marson
1260012 Aer Golovinomyces asterum var. solidaginis U. Braun
1260020 Aer Golovinomyces echinopis (U. Braun) V.P. Heluta
1260030 Aer Golovinomyces montagnei U. Braun
0729020 Apy Helminthosphaeria odontiae Höhn.
0056072 Bag Hemimycena delectabilis var. bispora (Kühner) Antonín
0056133 Bag Hemimycena mauretanica var. microcephala (Kühner & Valla)
0537010 Btr Heteromycophaga glandulosae P. Roberts
1201010 Apy Hilberina breviseta (P. Karst.) Huhndorf & A.N. Mill.
1201020 Apy Hilberina sphagni (Cooke) Declercq
0622470 Ahe Hymenoscyphus phascoides (Fr.) Spooner
0346160 Bco Hyphodontia griseliniae (G. Cunn.) Langer
1048020 Apy Hypocopra brefeldii (Zopf) Zopf
1048030 Apy Hypocopra merdaria (Fr.) J.J. Kickx
1048040 Apy Hypocopra parvula Griffiths
0623190 Apy Hypocrea albolutescens Jaklitsch
0623170 Apy Hypocrea sinuosa P. Chaverri & Samuels
0623180 Apy Hypocrea tremelloides (Schumach.) Fr.
0625140 Apy Hypomyces porphyreus Rogerson & Mazzer
0626160 Apy Hypoxylon subticinense Y.M. Ju & J.D. Rogers
0065480 Bag Inocybe leptocystis G.F. Atk.
0342020 Bpo Ischnoderma resinosum (Schrad.) P. Karst.
1077020 Alo Kalmusia sarothamni Feltgen
1257010 Alo Kriegeriella minuta (M.E. Barr) Arx & E. Müll.
0589590 Ahe Lachnum calycioides (Rehm) Rehm
0589600 Ahe Lachnum lunatum W.Y. Zhuang & Spooner
0069710 Bag Lactarius luridus (Pers.) Gray
0542010 Bag Lactocollybia variicystis D.A. Reid & Eicker
0924060 Myx Lamproderma puncticulatum Härk.
0634040 Ape Lasiobolus macrotrichus Rea
0074150 Bag Lepista subconnexa (Murrill) Harmaja
0719410 Alo Leptosphaeria solani Romell ex Berl.
0078050 Bag Leucopaxillus albissimus (Peck) Singer
0836110 Alo Lophiostoma caudatum Hazsl.
1066050 Apy Melanconis stilbostoma (Fr.) Tul. & C. Tul.
0764062 Apy Melanospora lagenaria var. tetraspora Rehm
1264010 Ahe Meloderma desmazieri (Duby) Darker
0640040 Ahe Microglossum rufescens (Grélet) Bon
0541010 Btr Microsebacina microbasidia (M.P. Christ. & Hauerslev) P. Roberts
1080050 Alo Microthyrium ilicinum De Not.
1080060 Alo Microthyrium versicolor (Desm.) Höhn.
1252010 Apy Monographella nivalis (Schaffnit) E. Müll.
0092020 Bag Mycena corynephora Maas Geest.
0092030 Bag Mycena hawaiiensis Desjardin
0722220 Alo Mycosphaerella juniperina (Ellis) Tomilin
1141020 Alo Mytilinidion acicola G. Winter
1141030 Alo Mytilinidion tortile (Schwein.) Sacc.
1265010 Apy Natantiella ligneola (Berk. & Broome) Réblová
1258010 Are Neohendersonia kickxii (Westend.) B. Sutton & Pollack
1028060 Apy Niesslia ilicifolia (Cooke) G. Winter
1028070 Apy Niesslia subiculosa Syd.
1272010 Ape Octosporopsis nicolai (Maire) U. Lindemann, M. Vega & T. Richter
1081020 Apy Ophiognomonia leptostyla (Fr.) Sogonov
1030050 Apy Ophiostoma polyporicola Constant. & Ryman
0657230 Ahe Orbilia sambuci Velen.
0514010 Bco Peniophorella martinii B. Duhem
0371030 Bpo Perenniporia meridionalis Decock & Stalpers
0662510 Ape Peziza perdicina (Velen.) Svrcek
1254010 Alo Phaeobotryosphaeria visci (Kalchbr.) A.J.L. Phillips & Crous
1271010 Alo Phaeocryptopus gaeumannii (T. Rohde) Petr.
1098040 Aer Phyllactinia orbicularis (Ehrenb.) U. Braun
1266010 Apy Physalospora moutonii Sacc. & P. Syd.
0951010 Myx Physarella oblonga (Berk. & M.A. Curtis) Morgan
0936400 Myx Physarum sessile Brândza
1251010 Alo Plenodomus hendersoniae (Fuckel) Gruyter, Aveskamp & Verkley
1251020 Alo Plenodomus libanotidis (Fuckel) Gruyter, Aveskamp & Verkley
1267010 Alo Pleophragmia ontariensis Cain
1256010 Apy Pleurophragmium acutum (Grove) M.B. Ellis
1123050 Aer Podosphaera amelanchieris Maurizio
1123060 Aer Podosphaera erigerontis-canadensis (Lév.) U. Braun & T.Z. Liu
1123070 Aer Podosphaera macularis (Wallr.) U. Braun & S. Takam.
1123080 Aer Podosphaera mors-uvae (Schwein.) U. Braun & S. Takam.
1123090 Aer Podosphaera xanthii (Castagne) U. Braun & Shishkoff
0753230 Apy Podospora myriospora (P. Crouan & H. Crouan) Niessl
0753220 Apy Podospora pyriformis (A. Bayer) Cain
1255012 Apy Polycephalomyces tomentosus (anamorf) (Schrad.) Seifert
0425210 Bpo Postia alni Niemelä & Vampola
0842020 Ape Pseudombrophila bulbifera (E.J. Durand) Brumm.
0385040 Bco Pseudotomentella atrofusca M.J. Larsen
2018070 Bpu Pucciniastrum ericae (A. Naumann) Cummins
1124020 Are Pyxidiophora badiorostris N. Lundq.
1124030 Are Pyxidiophora petchii (Breton & Faurel) N. Lundq.
0389122 Bcl Ramaria abietina var. valida Christan
0389220 Bcl Ramaria roellinii Schild
0507010 Bco Repetobasidiellum fusisporum J. Erikss. & Hjortstam
1162030 Apy Rhamphoria bevanii Sivan.
0684140 Ahe Rutstroemia paludosa (E.K. Cash & R.W. Davidson) J.W. Groves & M.E. Elliott
1239020 Are Schizoxylon compositum Ellis & Everh.
0228060 Bga Scleroderma polyrhizum (J.F. Gmel.) Pers.
1268010 Ahe Scutomollisia stenospora Nannf.
1245010 Ahe Scutoscypha fagi Graddon
0508010 Bpo Sidera vulgaris (Fr.) Miettinen
0539010 Btr Sirobasidium albidum Lagerh. & Pat.
0402190 Bco Sistotrema porulosum Hallenb.
0458020 Bco Sistotremella perpusilla Hjortstam
1269010 Alo Sporidesmiella hyalosperma (Corda) P.M. Kirk
0824160 Alo Sporormiella heptamera (Auersw.) S.I. Ahmed & Cain
0407100 Bco Steccherinum straminellum (Bres.) Melo
1055030 Alo Stomiopeltis juniperina (Grove) K. Holm & L. Holm
0411020 Bco Subulicystidium perlongisporum Boidin & Gilles
0282060 Btr Syzygospora sorana Hauerslev
0677050 Ape Tarzetta spurcata (Pers.) Harmaja
0412020 Btr Thanatephorus sterigmaticus (Bourdot) P.H.B. Talbot
0698100 Ape Thecotheus lundqvistii Aas
0699072 Ahe Thelebolus dubius var. lagopi (Boud. ex Rea) Doveri
0771040 Alo Thyridaria sambucina (Peck) Wehm.
0509010 Bco Trechinothus smardae (Pilát) E.C. Martini & Trichiès
0418200 Bco Trechispora dimitica Hallenb.
0418210 Bco Trechispora stevensonii (Berk. & Broome) K.H. Larss.
0859010 Ahe Trichopeziza leucophaea (Pers.) Rehm
0422160 Btr Tulasnella bourdotii Jülich
0422170 Btr Tulasnella cystidiophora Höhn. & Litsch.
0422150 Btr Tulasnella hyalina Höhn. & Litsch.
0540010 Btr Unilacryma unispora (L.S. Olive) Shirouzu, Tokum. & Oberw.
1151020 Apy Valsella amphoraria (Nitschke) Sacc.
0713090 Apy Xylaria arbuscula Sacc.
0713100 Apy Xylaria rhopaloides (Kunze) Mont.
1270010 Apy Zygopleurage zygospora (Speg.) Boedijn